Autor:

Seball

Utworzono:

12.06.2015

9’ zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzela niecelnie

12’ w analogicznej sytuacji od utraty gola ratuje nas słupek

15’ po szybkiej kontrze ponownie zabrakło przyjezdnym skuteczności

17’ nieupilnowany zawodnik Jutrzenki strzela groźnie z woleja

23’ 1:0, Lechowski wykańcza indywidualną akcję Czarneckiego wbijając piłkę z metra do bramki

39’ Sumiński wychodzi obronną ręką z sytuacji sam na sam

45+2’ po solowej akcji Frączkowskiego powstaje duże zamieszanie pod bramką gości lecz ich golkiper broni strzał naszego zawodnika

46’ w pierwszej akcji po przerwie stwarzamy sobie dogodną okazję ale i tym razem bramkarz gości staje na wysokości zadania

61’ po błędzie naszej obrony zawodnik z Bychlewa wychodzi na czystą pozycję, ale jego intencje wyczuwa Sumiński

65’ 2:0, Grzelak wykłada piłkę Frączkowskiemu, który bez problemu kieruje ją do siatki

67’ goście po raz kolejny marnują doskonałą okazję…

81’ 3:0, po akcji prawym skrzydłem Frączkowski dostrzega nieobstawionego Grzelaka i ten się nie myli

88’ 4:0, Frączkowski wykorzystuje prostopadłe podanie Czarneckiego nie dając szans bramkarzowi w sytuacji jeden na jeden