Autor:

Seball

Utworzono:

08.11.2014

131:0, szybka kontra gospodarzy, Kozieł dostaje piłkę na 12. metrze i mimo asysty obrońcy pokonuje Sumińskiego strzałem w długi, górny róg bramki

19’ po strzale Pęzika z 17m bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

252:0, kolejna błyskawiczna kontra Ksawerowa zakończona strzałem z pierwszej nieobstawionego Polewczyka obok wychodzącego Sumińskiego

28’ obrońcy GKS-u w ostatniej chwili blokują strzał Pęzika, po którym piłka znalazłaby się w siatce, kontra i Pomykała wychodzi przed naszego bramkarza, przerzuca nad nim piłkę, ale ta mija słupek bramki

362:1, Stefański zagrywa w tempo do Grzelaka, który wpada w pole karne i nie myli się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem

39’ przepychanka Frączkowskiego z zawodnikiem gospodarzy kończy się czerwoną kartką dla obydwu

45’ po podaniu Sulińskiego Grzelak z boku pola karnego strzela tuż obok słupka

533:1, Pęzik traci piłkę na rzecz Dobrosza, ten z prawej strony pola karnego podaje do lepiej ustawionego kolegi, lot piłki próbuje niefortunnie przeciąć Ośmiałowski, który wślizgiem pakuje ją z 5m do bramki

59’ po podaniu Lechowskiego Grzelak wychodzi przed bramkarza i podcina nad nim piłkę, którą wybija z linii bramkowej obrońca gospodarzy

623:2, po strzale z wolnego z okolic narożnika pola karnego Pęzika, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie i czujny Lechowski z metra umieszcza ją w siatce

64’ po rzucie rożnym blokujemy strzał zawodnika GKS-u a przy dobitce z 14m refleksem popisuje się Sumiński wybijając piłkę na kolejny korner

76’ po kolejnej niepewnej interwencji golkipera miejscowych piłka trafia do Lechowskiego, który strzela obok słupka

803:3, Grzelak zostaje popchnięty w szesnastce i mamy rzut karny, który wykorzystuje na raty Pęzik

86’ wszyscy widzieli już chyba piłkę w bramce, ale jakimś cudem udało się zablokować nam strzał zawodnika Ksawerowa z 3m!

90’ po zagraniu ręką w polu karnym sędzia dyktuje dla nas jedenastkę i pokazuje kapitanowi GKS-u drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę

90+13:4, Lechowski pewnie wykorzystuje rzut karny

90+4’ Grzelak wpada z lewej strony blisko linii końcowej w pole karne i jego strzał z ostrego kąta blokują w ostatniej chwili obrońcy

90+4’ za dyskusję z sędzią boisko opuszcza zawodnik Ksawerowa

90+5’ innemu piłkarzowi też puszczają nerwy i dzieli los kolegi

Łącznie sędzia pokazał 8 żółtych i 5 czerwonych kartek…