Autor:

Seball

Utworzono:

10.05.2015

ŁZPN ZWERYFIKOWAŁ WYNIK MECZU (0:3) NA WALKOWER DLA ORŁA. POWODEM BYŁ WYSTĘP NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA W ZESPOLE STARTU.

Sumiński - Łysio (61,Stefański), Ośmiałowski, Cyran, Przybysz - Bielak (46,Pęzik), Matynia (82,Barcki), Czarnecki, Grzelak - Frączkowski, Lechowski (78,Szymański)

9’ po strzale głową Matynii bramkarza wybija piłkę na rzut rożny

10’ po strzale z boku pola karnego Bielaka podobna sytuacja

11’ 0:1, rzut wolny z lewej strony boiska, ok. 25m od bramki, podkręcona przez Czarneckiego piłka wpada przy lewym słupku, tuż pod poprzeczką do bramki

41’ po podaniu Czarneckiego Frączkowski w dobrej sytuacji strzela z 10m obok bramki

44’ po strzale z wolnego zawodnika miejscowych piłka uderza w spojenie

47’ 0:2, Czarnecki podaje po ziemi z prawej strony pola karnego w kierunku Lechowskiego a kryjacy go obrońca kieruje piłkę do własnej bramki

55’ Pęzik przejmuje piłkę na środku boiska, zagrywa do Frączkowskiego, ten wbiega w pole karne i strzela obok bramki

58’ strzał Czarneckiego w dobrej sytuacji zostaje w ostatniej chwili zablokowany

59’ mocny strzał z wolnego z 17m Czarneckiego obroniony przez bramkarza

75’ po kolejnym uderzeniu z wolnego Czarneckiego z ok. 28m piłka obija słupek

75’ chwilę później golkiper Orła wybija piłkę na róg po strzale z 16m Lechowskiego

86’ 0:3, po podaniu Szymańskiego Grzelak wychodzi przed bramkarza, ten nie daje się pokonać, piłka jednak wraca do naszego napastnika, który dostrzega nieobstawionego Stefańskiego, który z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce