Autor:

Seball

Utworzono:

04.04.2015

10’ przestraszeni gracze Startu tracą w ciągu 4. minut 3 bramki…

23’ zawodnik Widzewa bardzo bliski wepchnięcia z najbliższej odległości piłki do siatki, ale mija się z nią o centymetry

24’ po strzale z kilkunastu metrów piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Stępnia

29’ nasz bramkarz broni w sytuacji sam na sam a następnie dobitkę z 15m

30’ Konopski przeprowadza indywidualną akcję zakończoną niecelnym uderzeniem z 16m

38’ Stępień broni strzał z bliskiej odległości

41’ nie daje się także pokonać po strzale głową z 5m po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

46’ Konopski zagrywa prostopadłą piłkę do Arkuszewskiego, który wychodzi przed bramkarza, mija go i strzela w boczną siatkę…

50’ 4:0, po wrzutce z rzutu wolnego Relich mija się z piłką, przejmuje ją Kowalczyk i nieatakowany przez nikogo strzałem z 12m pod poprzeczkę pokonuje Stępnia

51’ Stępień broni na róg strzał z boku pola karnego

68’ 5:0, Jarmuż ustala wynik spotkania strzałem z rzutu wolnego z rogu pola karnego, po którym piłka przelatuje obok muru i ląduje przy słupku w bramce

69’ Pać strzela tuż nad poprzeczką z boku pola karnego

70’ Stępień wychodzi zwycięsko z pojedynku jeden na jeden

76’ efektowna akcja Widzewa zakończona strzałem zablokowanym przez golkipera Startu

77’ nasz bramkarz wybiega w porę na 16. metr i ponownie nie daje się pokonać w sytuacji sam na sam, piłka jednak dostaje się pod nogi zawodnika gospodarzy, który strzela z 40m do pustej bramki, ale bramkarza wyręcza Buczek wybijając piłkę głową na rzut rożny

80’ długie, górne podanie Relicha do Łukaszewskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem próbuje go przelobować i piłka ląduje na poprzeczce

81’ niestrudzony Stępień znów nie daje się zaskoczyć wychodzącemu na spotkanie z nim napastnikowi Widzewa

83’ Arkuszewski podaje do Świątkowskiego, który mając przed sobą tylko bramkarza strzela nad bramką

85’ Toporowski wrzuca na głowę Konopskiego, który strzela z bliska, ale za lekko, by pokonać bramkarza

86’ w idealnej sytuacji piłkarz Widzewa strzela z 10m nad poprzeczką, po chwili Stępień broni strzał z 15m

90’ niepokryty zawodnik miejscowych nie trafia w bramkę z 10m