Seball

Utworzono:

21.09.2014
19

3' bramkarz gospodarzy broni strzał przy słupku Bilińskiego z lewej strony pola karnego

15' po podaniu Jakubowicza na dobrą pozycję wyszedł Grzelak, ale strzelił z prawej strony pola karnego obok bramki

16' 1:0, dośrodkowanie z lewej strony na długi słupek, Kamiński wyprzedza Pęzika i strzela z pierwszej piłki z bliska do pustej bramki

22' Biliński próbuje pokonać bramkarza strzałem w długi róg, ale piłka mija bramkę

33' piłkarz miejscowych uderza z pierwszej piłki z 15m tuż nad poprzeczką

36' 2:0, płasko uderzona piłka z rzutu wolnego z 25m przechodzi obok muru i wpada przy słupku do siatki

40' 3:0, Cyran fauluje w polu karnym i Baran pewnie egzekwuje "jedenastkę"

50' Grzelak strzela w słupek z ostrego kąta

51' po silnym strzale Bilińskiego z 25m piłka o centymetry mija poprzeczkę

57' 3:1, akcję rozpoczyna Czarnecki, traci piłkę w szesnastce, przejmuje ją z lewej strony Barcki i zaskakuje bramkarza strzałem w długi róg

60' po zagraniu Bilińskiego Grzelak próbował umieścić piłkę głową pod poprzeczką, ale golkiper Różycy wybił ją na rzut rożny

86' 4:1, Niżnikowski po szybkiej kontrze z łatwością ogrywa naszego zawodnika i mocnym uderzeniem z linii pola karnego nie daje szans Sumińskiemu

88' po dośrodkowaniu z wolnego główkuje Suliński, ale bramkarz jest dobrze ustawiony

89' z 18m strzela niezbyt groźnie Szymański

90+3' szarża zirytowanego nieporadnością kolegów w ataku Cyrana kończy się atomowym uderzeniem z 18m w poprzeczkę